Reincarnation Tournaments
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reincarnation Tournaments

Prepare For Battle !
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кнадидатиране за модератори

Go down 
+10
hackersoN
eFc . RoMeo-MusT-Die
3BEP
6a6kyYy
Nihilum.
-Sun-
Customize
Aguilera's faN
moon
sirman
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
sirman
Admin
sirman


Брой мнения : 28
Age : 34
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 1:22 am

Ако не разбирате от форуми не се кандидатирайте тук !
Трябва да сте сериозни и да имате предвид че работата няма да е малко в бъдеще , така че ще трябва да отделяте определено време .
Несериозниците ще бъдат сериозно наказвани !
Върнете се в началото Go down
moon
Потребител
moon


Брой мнения : 12
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 9:40 am

Аз мисля че ще се справя Cool
Върнете се в началото Go down
Aguilera's faN
Потребител
Aguilera's faN


Брой мнения : 7
Location : Pernik
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 2:46 pm

Ника ми е ShaNtaL,бил съм модератор и в други форуми,няма к'фо друго да кажа
Върнете се в началото Go down
Customize
Moderator
Customize


Брой мнения : 16
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 3:09 pm

Aguilera's faN написа:
Ника ми е ShaNtaL,бил съм модератор и в други форуми,няма к'фо друго да кажа

Познвам те мисля, че си свестен човек и ако ти дадът възможност и на теб ще се справиш добре! Успех
Върнете се в началото Go down
Aguilera's faN
Потребител
Aguilera's faN


Брой мнения : 7
Location : Pernik
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 3:15 pm

Customize написа:
Aguilera's faN написа:
Ника ми е ShaNtaL,бил съм модератор и в други форуми,няма к'фо друго да кажа

Познвам те мисля, че си свестен човек и ако ти дадът възможност и на теб ще се справиш добре! Успех
thanks and i think this Smile


С този пост се прости с модераторския пост . Прочети правилата... ! - от sirman
Върнете се в началото Go down
sirman
Admin
sirman


Брой мнения : 28
Age : 34
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 6:00 pm

moon написа:
Аз мисля че ще се справя Cool

Сведения от един човек имам , които гласят че няма да е добре да си модератор . От сега ти казвам няма да ти кажа кой е човека ...
Върнете се в началото Go down
-Sun-
Admin
-Sun-


Брой мнения : 45
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 6:04 pm

Aguilera's faN написа:
Ника ми е ShaNtaL,бил съм модератор и в други форуми,няма к'фо друго да кажа

Ако ми обясниш защо на местоживеене пише nLz gaming, ще съм ти много благодарен Razz
Върнете се в началото Go down
Aguilera's faN
Потребител
Aguilera's faN


Брой мнения : 7
Location : Pernik
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 7:26 pm

Та така пишеше ми нлз гаминг щото се шегувам,ето ако е имало проблем е премахнат,а по тематаше говориме ли?.
Върнете се в началото Go down
Nihilum.
Потребител



Брой мнения : 3
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 7:36 pm

Ммм ... Може ли и аз да кандидатствам за модератор ... сериозен съм не допускам лигавщини администратор съм в форумите и сървърите на Интер Бг , ако не го знаете ще извините за спама http://www.interbg.host-bg.info ... мисля че съм достоен и разбирам от работата ... Добре съм запознат със сървъри и CS Администраторски права ... Умея да работя с всякакъв вид AMX MOD ... Общо взето е това ... Smile Скайп за връзка : Res7_1n_Peace . Казвам се Александър (Сашо) , на 16 г съм , от София ... Занимавам се предимно с компютри Smile
Върнете се в началото Go down
-Sun-
Admin
-Sun-


Брой мнения : 45
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 7:55 pm

Nihilum. написа:
Ммм ... Може ли и аз да кандидатствам за модератор ... сериозен съм не допускам лигавщини администратор съм в форумите и сървърите на Интер Бг , ако не го знаете ще извините за спама http://www.interbg.host-bg.info ... мисля че съм достоен и разбирам от работата ... Добре съм запознат със сървъри и CS Администраторски права ... Умея да работя с всякакъв вид AMX MOD ... Общо взето е това ... Smile Скайп за връзка : Res7_1n_Peace . Казвам се Александър (Сашо) , на 16 г съм , от София ... Занимавам се предимно с компютри Smile

Твоята кандидатура е най-сериозната до момента.
Ще се разберем по скайп за всичко, а за момента най-много ни трябва реклама albino
Върнете се в началото Go down
6a6kyYy
Потребител
6a6kyYy


Брой мнения : 19
Age : 34
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 1:41 am

Кратка биография - Казвам се Александър Михайлов Соколов.Живея в град София.В момента не работя.Уча в ПГТЕ "Хенри Форд",специалност - АТТ.Занимавам се с компютри от около 7-8 години (както и с популярната компютърна игра "Counter Strike"). И се имам за надежден (освен след някоя тежка вечер...). И се надявам кандидатурата ми да бъде приета от съвета на "Админите". (TAKA SEXIM) Wink А в връзка с рекламата - доста добра реклама направих до момента,и продължавам I love you А евентуално може да поговориме и за админ, но....
Върнете се в началото Go down
Aguilera's faN
Потребител
Aguilera's faN


Брой мнения : 7
Location : Pernik
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 9:34 am

Aguilera's faN написа:
Customize написа:
Aguilera's faN написа:
Ника ми е ShaNtaL,бил съм модератор и в други форуми,няма к'фо друго да кажа

Познвам те мисля, че си свестен човек и ако ти дадът възможност и на теб ще се справиш добре! Успех
thanks and i think this Smile


С този пост се прости с модераторския пост . Прочети правилата... ! - Еми разбирам просто бях от клуб и нямаше кирилица.Щом е така ок.
от sirman
Върнете се в началото Go down
sirman
Admin
sirman


Брой мнения : 28
Age : 34
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:54 pm

До Aguilera : Можеше да кажеш че е така , демек отдолу да поясниш ...
Върнете се в началото Go down
Aguilera's faN
Потребител
Aguilera's faN


Брой мнения : 7
Location : Pernik
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 1:25 pm

sirman написа:
До Aguilera : Можеше да кажеш че е така , демек отдолу да поясниш ...
Ок съжалявам,но вече имам идея за тези дето нямат кирилица Smile
Върнете се в началото Go down
3BEP
Потребител



Брой мнения : 7
Registration date : 03.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:17 am

Казвам се Ангил Евгениев Митов. .на 13 години съм.. отделям много време пред пс-то.. в другото време съм по кафенца и дискутеки.. Занимавам се с програми за Обработка на Снимки (професионално). . Имам проблем с Цс-а (забива ми щот видео картата не ми бачка)който скоро ще отстраня като си зема нова. .МОдератор съм в нашия форум на th3t1tans . .ае да не праа реклама tongue . .Ем.. И Те така. .Вие преценете дали съм достоен
Скайп - Die_biTch_Die5 sirman (Мартин) ми го има.. ние сме стари кучки с неу rabbit
Върнете се в началото Go down
eFc . RoMeo-MusT-Die
Потребител
eFc . RoMeo-MusT-Die


Брой мнения : 6
Registration date : 03.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:54 am

Еми.. мисля да се кандидатирам за Модератор Cool имам познания относно правилата,и задълженията... а и мисля,че допринесох поне малко в полза на сайта.. -Sun- знае с какво Wink съм мн запален на тема Counter-Strike ако някой има въпроси да пита..

скайп ми е : nPo3TaK
Върнете се в началото Go down
6a6kyYy
Потребител
6a6kyYy


Брой мнения : 19
Age : 34
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 2:17 am

3BEP написа:
Казвам се Ангил Евгениев Митов. .на 13 години съм.. отделям много време пред пс-то.. в другото време съм по кафенца и дискутеки.. Занимавам се с програми за Обработка на Снимки (професионално). . Имам проблем с Цс-а (забива ми щот видео картата не ми бачка)който скоро ще отстраня като си зема нова. .МОдератор съм в нашия форум на th3t1tans . .ае да не праа реклама tongue . .Ем.. И Те така. .Вие преценете дали съм достоен
Скайп - Die_biTch_Die5 sirman (Мартин) ми го има.. ние сме стари кучки с неу rabbit

Пиши грамотно, и това не се отнася само за тебе а за всички!
Върнете се в началото Go down
-Sun-
Admin
-Sun-


Брой мнения : 45
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 10:30 am

3BEP написа:
Казвам се Ангил Евгениев Митов. .на 13 години съм.. отделям много време пред пс-то.. в другото време съм по кафенца и дискутеки.. Занимавам се с програми за Обработка на Снимки (професионално). . Имам проблем с Цс-а (забива ми щот видео картата не ми бачка)който скоро ще отстраня като си зема нова. .МОдератор съм в нашия форум на th3t1tans . .ае да не праа реклама tongue . .Ем.. И Те така. .Вие преценете дали съм достоен
Скайп - Die_biTch_Die5 sirman (Мартин) ми го има.. ние сме стари кучки с неу rabbit
От сигурен източник разбрах, че няма да се справиш със задълженията си.
За момента няма да разкривам, кой е този източник afro
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 2:36 pm

ъъ аз Съм Мартин много разбирам и тва е хаххХахха ;Ддд
Върнете се в началото Go down
3BEP
Потребител



Брой мнения : 7
Registration date : 03.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 3:35 pm

-Sun- написа:
3BEP написа:
Казвам се Ангил Евгениев Митов. .на 13 години съм.. отделям много време пред пс-то.. в другото време съм по кафенца и дискутеки.. Занимавам се с програми за Обработка на Снимки (професионално). . Имам проблем с Цс-а (забива ми щот видео картата не ми бачка)който скоро ще отстраня като си зема нова. .МОдератор съм в нашия форум на th3t1tans . .ае да не праа реклама tongue . .Ем.. И Те така. .Вие преценете дали съм достоен
Скайп - Die_biTch_Die5 sirman (Мартин) ми го има.. ние сме стари кучки с неу rabbit
От сигурен източник разбрах, че няма да се справиш със задълженията си.
За момента няма да разкривам, кой е този източник afro

Мисля че се сещам кой е източника Very Happy
Ама както и да е .. Papa San - Maddy Maddy Cry.mp3 ае поздравче cheers
Върнете се в началото Go down
eFc . RoMeo-MusT-Die
Потребител
eFc . RoMeo-MusT-Die


Брой мнения : 6
Registration date : 03.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:51 am

eFc . RoMeo-MusT-Die написа:
Еми.. мисля да се кандидатирам за Модератор Cool имам познания относно правилата,и задълженията... а и мисля,че допринесох поне малко в полза на сайта.. -Sun- знае с какво Wink съм мн запален на тема Counter-Strike ако някой има въпроси да пита..

скайп ми е : nPo3TaK

Да/Не ?! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
hackersoN
Потребител
hackersoN


Брой мнения : 9
Location : София...
Registration date : 02.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:31 am

Дълго време се колебаех дали да пусна 1 коментарче за кандидат мисля ,че ще се справя добре бил съм модератор и в други сайтове като на ЖОРО (gL > Gh0S73r0us) ,Снатч , Крис (LuD_SaM) и много други .Сериозен съм когато трябва разбирам от модераторски права застоявам се дълго време на пс-то.В това време играя известната игра на повечето хора Кънтър страйк (Counter Strike) и гледам форуми .
Нещо повече за мен - на 15 години съм от София взимам изпити за "ДЖОН АТАНАСОВ" за хората който незнаят там се работи само с компютри ..
За Връзка - Скайп "just1fe"
Върнете се в началото Go down
r3m3mb3r m3
Не може да го спреш



Брой мнения : 10
Registration date : 03.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:34 pm

hackersoN написа:
Дълго време се колебаех дали да пусна 1 коментарче за кандидат мисля ,че ще се справя добре бил съм модератор и в други сайтове като на ЖОРО (gL > Gh0S73r0us) ,Снатч , Крис (LuD_SaM) и много други .Сериозен съм когато трябва разбирам от модераторски права застоявам се дълго време на пс-то.В това време играя известната игра на повечето хора Кънтър страйк (Counter Strike) и гледам форуми .
Нещо повече за мен - на 15 години съм от София взимам изпити за "ДЖОН АТАНАСОВ" за хората който незнаят там се работи само с компютри ..
За Връзка - Скайп "just1fe"
Мисля че двама модератори стигат вече ...
Върнете се в началото Go down
-Sun-
Admin
-Sun-


Брой мнения : 45
Registration date : 01.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 5:17 pm

r3m3mb3r m3 написа:
hackersoN написа:
Дълго време се колебаех дали да пусна 1 коментарче за кандидат мисля ,че ще се справя добре бил съм модератор и в други сайтове като на ЖОРО (gL > Gh0S73r0us) ,Снатч , Крис (LuD_SaM) и много други .Сериозен съм когато трябва разбирам от модераторски права застоявам се дълго време на пс-то.В това време играя известната игра на повечето хора Кънтър страйк (Counter Strike) и гледам форуми .
Нещо повече за мен - на 15 години съм от София взимам изпити за "ДЖОН АТАНАСОВ" за хората който незнаят там се работи само с компютри ..
За Връзка - Скайп "just1fe"
Мисля че двама модератори стигат вече ...
На същото мнение съм . . .
Ще заключа тази тема за момента и ще я отключи отново, когато форума има нужда от още модератори. В момента 2-ма модератори + 3-ма админи са ни предостатачни. Все пак, все още сме малък форум Neutral
Върнете се в началото Go down
r3m3mb3r m3
Не може да го спреш



Брой мнения : 10
Registration date : 03.01.2008

Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 12:57 am

Правата на 6a6kyYy са свалени. Темата е отворена отново. Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кнадидатиране за модератори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кнадидатиране за модератори   Кнадидатиране за модератори Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кнадидатиране за модератори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reincarnation Tournaments :: Важно :: Администратори-
Идете на: